Menu

Polityka prywatności

Jesteśmy zespołem
ekspertów
od logistyki
kontenerowej

Jesteśmy
zespołem
ekspertów
od logistyki
kontenerowej

Wszystkie nasze działania opieramy na prostej zasadzie: rzetelne wykonanie usługi. Stawiamy na obustronne korzyści – zadowolenie Klienta to dla nas najwyższa wartość.

O nas

Q4Road to przede wszystkim zespół, ludzie pełni zaangażowania i pasji, którzy świetnie potrafią łączyć swoje kompetencje zawodowe z wiedzą i doświadczeniem nabytym w dynamicznie rozwijającej się branży transportowej.

Opieramy się
na naszym doświadczeniu

Nasz proces

01.

Dysponujemy zezwoleniami na przewóz odpadów.

02.

Nasi wyspecjalizowani kierowcy posiadają niezbędne certyfikaty
pozwalające na transport towarów niebezpiecznych ADR.

03.

Posiadamy sprzęt i doświadczenie do transportu RF, specjalizujemy
się w transporcie towarów w temp kontrolowanej.

04.

Wysokość ubezpieczenia 500 tyś. EURO na każde zdarzenie.

05.

Wozimy ładunki podlegające pod SENT i BDO
(numer rejestrowy 000594721).

Uważnie wsłuchujemy się
w potrzeby naszych klientów 

W naszej pracy dążymy do perfekcji, kładziemy nacisk na wysoką jakość obsługi klienta, szybkość reakcji i sprawne rozwiązywanie problemów. Ciągle się rozwijamy, dlatego nieustannie szkolimy się i poszerzamy zakres naszej wiedzy biznesowej, a także uważnie uwzględniamy opinie naszych klientów i staramy się udoskonalać procesy transportowe.

Bądź częścią
zróżnicowanego
i innowacyjnego zespołu

Dlaczego warto?

rozwój osobisty

rozwój osobisty

Inwestujemy w Twój rozwój osobisty i zawodowy, oferując edukację i szkolenia dla naszych pracowników. Chcemy, abyś poszerzał swoje horyzonty, zdobywał nowe umiejętności i zdobywał kolejne poziomy — na teraz i na przyszłość.

innowacyjność

innowacyjność

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Łączymy istniejące rozwiązania logistyczne z nowym, kreatywnym spojrzeniem po to by stworzyć jak najbardziej dogodne oferty dla naszych klientów, stale analizując potrzeby rynku.

wierzymy w ludzi

wierzymy w ludzi

W Q4Road będziesz częścią współpracującego i wspierającego się zespołu, który zawsze wspiera się w swojej pracy. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy zespołem opartym na wartościach, gdzie lubimy swoją pracę tak samo jak wspólne towarzystwo.

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@q4road.com